Lamba seljast ühes tükis pügatud villak on vilditud kraasvilla põhjale. See annab võimaluse saada ühest lambast "mitu nahka", jättes lamba seejuures ellu. Villaku toon on iga kord erinev, sõltudes lamba vanusest, ilmastikust, pügamise ajast jm. Viltimisel on kasutatud ainult vett ja mahedat pesugeeli, st villas on säilinud kasulik lanoliin ning toode on ökoloogiliselt puhas. Samuti peab arvestama, et villakus on ka heinapepresid ja muud puru, mida lambad karjamaalt kaasa korjavad. Villakuid saab puhastada kloppides ja käsitsi või survepesuriga pestes, masinpesu pigem ei soovita.

Seekordsed villakud on erilised - suurem osa neist on vilditud koeravillasele põhjale (70% lambavilla + 30% koera aluskarva). Koera karv on väga soe ja valuvaigistava toimega, leevendades nt radikuliidi- või liigesevalu.
NB! Ükski siin pakkumises olev villak ei sobi koera vastu allergilistele inimestele, sest nad on olnud ühes pundis koos.

Võimalusi on palju: kasuta diivanil või tugitoolis seljasoojendajana, võta jahedal suveõhtul üll, kasuta välikontserdil istumisalusena, tee sellest koera/kassi pesakoht toas või autos, pane pehmeks vaibaks voodi ette.

Lambavillasele põhjale vilditud villakud alates 50 eurot.
Koeravillasele põhjale vilditud villakud alates 80 eurot.
Ostuhuvi korral palume kirjutada mikkenilambatalu@gmail.com või Fb postkasti.